Lazar Delia Mihaela
Adresa de blog http://tic-time.blogspot.com/
vineri, 25 noiembrie 2011
Mai bine mai tarziu decat niciodata
...
Nu am crezut ca o sa ajuns sa spun aceste cuvinte. Dar cum in viata nu este bine sa spui nici o data niciodata, asa am patit si eu. :)
Niciun comentariu:
Trimiteți un comentariu
Postare mai nouă
Pagina de pornire
Abonați-vă la:
Postare comentarii (Atom)
Niciun comentariu:
Trimiteți un comentariu