marți, 6 decembrie 2011

Hoinărind pe blogul școlii am descoperit o postare ,la secția concursuri, în care ne este prezentat concursul Licart. Din curiozitate am intrat pe  www.licart.ro și am rămas plăcut surprinsă de cele văzute aici. Acum trebuie să mă pun pe treabă și să realizez la rândul meu fotografii ce merită postate. 
Țin  să precizez că merită măcar să vizualizezi aceste lucrări care îți mângâie sufletul, te fac să zâmbești sau să meditezi la mediul în care fie că vrem, fie că nu  trăim și de ce nu SĂ ÎL FACEM UNUL MAI BUN!!
                                                                           O  PĂRERE  SINCERĂ