Hoinărind pe blogul școlii am descoperit o postare ,la secția concursuri, în care ne este prezentat concursul Licart. Din curiozitate am intrat pe www.licart.ro și am rămas plăcut surprinsă de cele văzute aici. Acum trebuie să mă pun pe treabă și să realizez la rândul meu fotografii ce merită postate.
Țin să precizez că merită măcar să vizualizezi aceste lucrări care îți mângâie sufletul, te fac să zâmbești sau să meditezi la mediul în care fie că vrem, fie că nu trăim și de ce nu SĂ ÎL FACEM UNUL MAI BUN!!
O PĂRERE SINCERĂ
Lazar Delia Mihaela
Adresa de blog http://tic-time.blogspot.com/
marți, 6 decembrie 2011
vineri, 25 noiembrie 2011
Abonați-vă la:
Postări (Atom)