vineri, 25 noiembrie 2011

Ce emotii am pentru evaluarea caietului ... Prima evaluare, primele emotii, primele asteptari, primele impresii, primul adevar in domeniul tehnologiei informaticii...
Mai bine mai tarziu decat niciodata...
Nu am crezut ca o sa ajuns sa spun aceste cuvinte. Dar cum in viata nu este bine sa spui nici o data niciodata, asa am patit si eu. :)