Ce emotii am pentru evaluarea caietului ... Prima evaluare, primele emotii, primele asteptari, primele impresii, primul adevar in domeniul tehnologiei informaticii...
Mai bine mai tarziu decat niciodata...
Nu am crezut ca o sa ajuns sa spun aceste cuvinte. Dar cum in viata nu este bine sa spui nici o data niciodata, asa am patit si eu. :)